Grupperne

gruppe-1

Gruppe 1
Projektleder: Jens Appelon Bliksted
Jasper Dominic Pörtner Nielsen
Sutthida Noophuak Borch
Lasse Sundahl Hansen
Mette Bruhn Nielsen

gruppe-2

Gruppe 2
Projektleder: Timmo Skriver Pedersen
Simon Krøyer Hansen
Sofie Nia Nielsen
Troels Jensen
Tiffany Sofie Krog Bursell
Martin Pierre Dammand

gruppe-3

Gruppe 3
Projektleder: Anton Naabye Kristoffer
Elias Frimodt Joensen
Olivia Bremer Rasmussen
Marcus Vendelbo Pedersen
Kristian Valsted Arkil
Lukas Drasbeck Kjærgaard

gruppe-4

Gruppe 4
Projektleder: Alexandra Roll
Frederik Michelsen
Kasper Kjær Hjelmager
Mark Ratgen Skovrup
Minna Skovly Aaes

gruppe-5

Gruppe 5
Projektleder: Robert Pallesen
Daniel Mathias Hagen
Jonas Lykkegård
Nicolai Ingemann Paulsen
Kamma Kjær Olsen
Jacob Mørck

gruppe-6

Gruppe 6
Projektleder: Chéri Lindgren Guldhammer
Nikolai Risager Wittenfeldt Dalager
Nicoline Gammeltoft Jacobsen
Nicolas Odgaard Villemoes
Casper Jensen
Louise Natascha Back Jørgensen

gruppe-7

Gruppe 7
Projektleder: Martin Gyldenvang
Jes Thomassen
Kalle Zakarias Rathje Madsen
Christian Joensen
Philip Mørck
Thorleif Carl Schmidt

gruppe-8

Gruppe 8
Projektleder: Mathias Valentin Hansen
Leonard Roll
Andreas Per Idel
Daniel Arleth Hansen
Andreas Skalkhøj Thomassen
Camilla Olesen

gruppe-9

Gruppe 9
Projektleder: Christian Lind
Mikkel Rex Penthien Bæhrenz
Simon Hjorthøj
Patrick Quvang Hansen
Rasmus Gulmann Thomsen

gruppe-10

Gruppe 10
Projektleder: Mikkel Rohde Richter
Jaylen Christopher Høgh
John Nymann-Lynggaard
Christian Stouby Friis
Mads Pedersen

gruppe-11

Gruppe 11
Projektleder: Emil Skov Engelhardt
Lukas Vinther
Rasmus Ørnsholt
Mads Vestersager
Michael Viana Thomsen

gruppe-12

Gruppe 12
Projektleder: Lord Victor Johan Halgaard Madsen
Anders Hein Larsen
David Lam
Sif Egeskjold

gruppe-13

Gruppe 13
Projektleder: Chessel Humle
Nick Brund
Andreas Gommesen
Lucas Romanini
Mads Dalsgaard

gruppe-14

Gruppe 14
Projektleder: Mikael Sørensen
Stine Christensen
Anders Sørensen
Fredell Danni Rosing
Martin Bjerregaard

gruppe-15

Gruppe 15
Projektleder: Andreas Larsen
Bjarke Kristensen
Jonas Pedersen
Mahnoor Jaffri
Maria Dissing
Thomas Thim