Grupper 2018

Gruppe 1

Daniel Rud Callesen

Mads Hviid Sørensen

Moustafa Kamal Habash

Emilie Maja Schmidt

Ólina Ann Karlsdóttir

Morten Kristian Margon Vinther

Gruppe 2

Søren Berg Sørensen

Sebastian Larsen Pedersen

Christoffer Lund Poulsen

Bjørn Pilegaard Hangel

Nicklas Boelt Jensen

Anders Molberg Andersen

Gruppe 3

Jacob Galsgaard Kristensen Jellesen

Antonia Marie Søstrup Abt

Bjarke Eik Randrup Arnved

Jeppe Speedtsberg Nielsen

Simon Albrecht Kvien

Gruppe 4

Mikkel Terndrup Kristensen

Hovanes Hovik Gevorkian

Dennis Ramsing

Remillia Westermann

Nick Stentebjerg

Gruppe 5

Michael Christensen

Marie Christensen

Alex Rzepa Sandek

Kristina Maria Skau Jepsen

Lasse Calvillo Nørregaard Laursen

Wipaporn Saiwaeo

Gruppe 6

Mia Molberg Andersen

Isabella Winkel

Magnus Bundgaard Klitte

Mahnoor Jaffri

Nickolai Søren Christian Nygaard

Mads Johansen

Gruppe 7

Elias Nordahl Hellerup

Philip Skyum

Alexander Bomholt Agri Lund

Jakob Niclas Johnaas Johansen

Mikkel Lavrsen

Mikkel Mandrup Rasmussen

Gruppe 8

Mikkel U.M. Laynes

Simon Skov Andersen

Frederik Flintau Hansen

Rasmus Graahede Strunge

Thor Richter Nielsen

Mads Skov Nielsen

Gruppe 9

Nicolai Nedergaard Heininge Toft

Simone Mikkelsen

Daniel Chemnitz Reiter

Victor Reimers Joensen

Viktor Munk Ejsing Jørgensen

Gruppe 10

Benjamin Hantusch Skotte

Lucas R Kramer

Thor Svendsen

Jonathan Segefjord Færgemand

Thomas Klinke Kettunen

Gruppe 11

Simon Birch Rasmussen

Camilla Schandorph Jensen

Selma Kousgaard Magnúsdóttir

Andreas Langkilde

Stine Lillegaard Jensen

Gruppe 12

Kasper Vestervig Eriksen

Mads Bødker Johnsen

Christian Riis

Jonathan Crone Evart

Mike Hesse Kristensen

Gruppe 13

Danny Bendix Christensen

Mathias Skovgaard Andersen

Jakob Vie Christensen

Silas Hans Kristoffersen

Julie Løkke Sommer

Mette Nymark Jensen

Gruppe 14

Bowie Rømer Jørgensen

Tobias Hammeken Arboe

Filip Allan Alberg

Mikkel Meisner Sørensen

Phillip Renowden Olsen

Josefine Louise Bang Nielsen

Gruppe 15

Mikael Brink Larsen

Christoffer Bukdahl Danielsen

Frederik Asferg Nielsen

Mikkel Wanzlik

Marius Malik Henrik Poulsen Rysgaard

Gruppe 16

Mads Rosengren Andersen

Nicolej Kvistgaard

Mathias Fahlberg Dahlgaard

Frederik Lindegaard Vinther

Anton Klixbüll Amby